“52. КЊИЖЕВНИ СУСРЕТИ НА КОЗАРИ”

У оквиру манифестације “52. КЊИЖЕВНИ СУСРЕТИ НА КОЗАРИ”, одјељења Народна библиотека “Ћирило и Методије” Приједор вечерас су посјетили књижевници – учесници ове престижне манифестације. Упознали смо их с богатим библиотечким фондом и нашим вриједним збиркама и легатима. Посебан акценат био је на богатој Завичајној збирци наше установе, а наши драги гости и гости нашег града, Библиотеци су даровали своја потписана дјела. Велико хвала на указаној части и вриједним поклонима. У оквиру овогодишњих “Сусрета”, у нашој Градској читаоници, прије неколико дана угостили смо и професора Ранка Поповића, који је ученицима приједорских средњих школа одржао предавање под називом “Јубилеји српске књижевности”.